Exide X-treme


Exide X-treme je navržena pro optimalizované dodávání požadované energie. Většina současných vozidel je opatřena množstvím rozmanitých elektrických spotřebičů, klimatizací, kontrolou povětrnostních podmínek, elektricky ovládanými okny, GPS, palubními audio a video systémy, elektricky vyhřívanými sedadly atd. To znamená, že potřebujete akumulátor, který může být hluboce vybíjen a opětovně nabíjen obvyklým způsobem.

Agrumenty +50%


Exide X-treme má o 50% vyšší cyklické schopnosti, tzn. schopnosti část se vybít a nabít. To umožňuje prodloužení životnosti baterie v oblastech, kdy je akumulátor opětovně vybíjen a nabíjen.

PolyFX Separátor


Technologické vlastnosti řady X-treme vycházející z osvědčené technologie akumulátorů Exide pro nákladní vozidla. PolyFX separátor obsahuje speciálně vyvinutá polyesterová vlákna, která vytvářejí mechanický tlak na udržení aktivního materiálu pasty, pevně spojené s deskou. PolyFX obálkový separátor zcela uzavírá desku a redukuje tak riziko zkratu. Výsledkem je baterie s lepší odolností při cyklickém hlubokém vybíjení/nabíjení a při vyšších vibracích z okolí.

Nízká spotřeba vody


Díky jedinečné slitině, která je použita v desítkách akumulátorů.

Víko s STS technologií


Odolné vůči úniku: všech 6 zátek je napojených na centrální odplynovací systém, vznikající výpary tak unikají kontrolovaně do okolí.

Magické oko


Indikuje stav nabití baterie - díky tomu jednodušše a bezpečně poznáte, jaký je stav napětí akumulátoru

Využití


• Osobní vozy

Přehled typů a cen baterií Exide X-treme

Zpět


Copyright © Hard Style Choppers 2007
E-SHOP HS-CHOPPERS Sancez Design ONCZ.NET