+420 606 650 250

hs-choppers@volny.cz

Možnosti platby a dopravy

MOŽNOSTI DOPRAVY

Rychlá spediční doprava – DPD

Zboží vám bude doručeno nejpozději do 48 hodin k vašemu domu od expedice v ČR. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 18 hodin. Řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení.  V případě, že nebudete přítomni  Vám bude zanecháno oznámení o doručení, ve kterém naleznete kontakt na doručující depo pro upřesnění druhého doručení. Sledování zásilky – v momentě, kdy zásilku vyexpedujeme, obdržíte číslo zásilky a můžete ji sledovat na http://www.dpd.cz. DPD je schopno doručit zásilky do 50 kg hmotnosti.

Zboží můžete zaplatit bankovním převodem (po společné dohodě s námi) na účet číslo: 192943029/0600 před expedicí, nebo dobírkou v momentě předání zboží.

Doprava je hrazena zákazníkem ve výši  165,- Kč, v případě že bude zásilka přesahovat více jak 5kg, poštové bude 200,- Kč (např. 4ks 1l oleje) po celé České republice, do zahraničí ve výši 380,-Kč.

Převzetí a reklamace:

Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

Po odjezdu řidicě zkontrolujute obsah zásilky , řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Komunikace s DPD – pro komunikaci s DPD výhradně používejte číslo zásilky (14 číslic).

 

MOŽNOSTI PLATBY

Platba dobírkou

Zboží zaplatíte při převzetí zásilky řidiči DPD.

Platba na účet

Úhradu proveďte po obdržení e-mailu s číslem účtu a variabilním symbolem. Zboží expedujeme až po obdržení platby na náš účet.

Přejít nahoru